Piegāde

Klientiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā ir iespēja saņemt pasūtījumu Omniva pakomātā. Pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darbadienu laikā. Piegāde var aizņemt 1-3 darbadienas, atkarībā no piegādes adreses un piegādes pakalpojuma noslodzes. Kā arī mēs nenesam atbildību par piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos.

Omniva pakomātu adreses šeit.

Klientiem Latvijā ir iespēja saņemt pasūtījumu ar Venipak kurjeru. Pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darbadienu laikā. Piegāde var aizņemt 1-3 darbadienas, atkarībā no piegādes adreses un piegādes pakalpojuma noslodzes. Kā arī mēs nenesam atbildību par piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos.

Starptautiskas piegādes nodrošina piegādes serviss pēc mūsu izvēles (DPD, TNT, Fedex, Latvijas Pasts) un piegādes izmaksas tiek aprēķināts pie pasūtījuma noformēšanas. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes adreses. Ja Jūsu piegādes adrese nav piedāvātajā sarakstā, lūdzam sazināties ar mums un mēs nodrošināsim piegādes izmaksu detaļas. Jums var tikt piemēroti ievedumuitas nodokļi, ja piegādes adrese ir ārpus Eiropas Savienības.

Mēs piedāvājam bezmaksas Omniva pakomāta vai Venipak kurjera piegādi Latvijā visiem pasūtījumiem, kas lielāki 60eur.

Pasūtījuma atgriešana

Mēs aktīvi strādajam pie patīkamas iepirkšanās pieredzes un drošiem piegādes pakalpojumiem. Ņemot vērā nepārvaramus šķērlšus, t.i, force majeure faktoru dēļ, vai, piemēram, COVID-19 drošības pasākumu dēļ, piegādes laiks var ieilgt. Mēs informēsim Jūs par plānoto piegādes laiku un ziņosim, ja piegādes laiks mainīsies.

Piegādes laiks, kas minēts augstāk ir tikai provizorisks – tas ir atkarīgs no konkrētas piegādes adreses. Piegādes laiks tiek skaitīts no brīža, kad Jūsu pasūtījums ir apstiprināts. Mēs nevaram garantēt plānoto piegādes laiku un nenesam atbildību par kavējumiem, kas radušies piegādes servisa dēļ. Šobrīd garantējam pasūtījuma izsūtīšanu 5 darba dienu laikā. Darbadienas ir pirmdiena – piektdiena, bet neiekļauj valsts oficiālās brīvdienas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādes detaļām, lūdzu rakstiet e-pastu uz info@vairaviksne.lv.

Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties atrgriezt preci, tas ir iespējams, ja prece nav lietota un ir tās sākotnējā stāvoklī, kā arī ja tā ir atgriesta mūsu norādītajā atgriešanas adresē 30 dienu laikā, kopš pasūtījuma apstiprināšanas. Prece ir derīga atgriešanai, ja tās oriģinālais iepakojums nav sabojāts, ja tā nav valkāta, un ja prečzīme nav noplēsta. 

Atgriešanas adrese: SIA PONOLAU, TĀLIVALŽA IELA 18-7, RĪGA, LV-1006 Latvija vai Rīgas Neste Brīvības 253 Omniva pakomāts, 9968 (tel. nr. 2 6163390‬)

Pieraksties jaunumiem un saņem 10% atlaidi pirmajam pirkumam

Uzzini pirmais par jaunākājiem produktiem,
īpašajiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Vairāk par to lasi šeit.