Kas ir organiska kokvilna?

Autors: Vaira Vīksne

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on print

Mēs izmantojam materiālu, kas ir draudzīgs gan cilvēkam, gan dabai.

Mūsu apģērbs ražots tikai no labākās kokvilnas, kas audzēta nekaitējot cilvēkiem, dzīvniekiem un dabai. Vairas krekli un džemperi radīti no sertificētas organiskas kokvilnas un otreiz pārstrādāta poliestera.

Kas ir organiska kokvilna?

Organiska kokvilna ir audzēta, izmantojot metodes un materiālus, kuri atstāj mazu ietekmi uz vidi. Organiska ražošana atjauno augsni, samazina pesticīdu un citu sintētisku vielu izmantošanu. Atšķirībā no regulāri audzētas kokvilnas, tajā nav alerģisku, toksisku vai kancerogēnu atlieku.

Mēs apzināmies, kā mēs ietekmējam planētu.

Mēs zinām, ka nav tāda īsta maģiska formula, taču apzināmies, ka viss sākās ar izvēli. Tā ir pavisam vienkārša izvēle, ko var izdarīt jebkurš. Tāpēc mēs izvēlamies nelietot lētākos materiālus, bet videi draudzīgākus.

Tu vari Ietaupīt!

Ietaupi izvēloties organisku kokvilnu. Uz vienu kreklu tie ir aptuveni 400 litri ūdens, 60w degot vienai spuldzei, nobraukt ar automašīnu vienu kilometru, neskaitot visas ķimikālijas, kas tiek izmantotas kreklu ražošanā.

Dalies ar šo ierakstu!

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Tev varētu interesēt:

Iebiezinātais Piens ir vairuma cilvēku mīļākais gardums un pat bērnības neatņemama sastāvdaļa. Tāpēc šajā ierakstā visu saliku pa sastāvdaļām, lai katrs to var mājās pagatavot pats un lielīties kaimiņiem.
Mēs katrs ikdienas gaitās izdarām neskaitāmas izvēles un neizdomājamies, ko var veicināt dažu izvēļu maiņa. Piemēram, mūsu apģērba izvēle, kas varētu šķist maznozīmīgi, Taču atšķirība starp parastu un organisku apģērbu ir vērā ņemama.

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Vairāk par to lasi šeit.

Laimē 50€
dāvanu karti

Pieraksties jaunumiem un saņem 5% atlaidi pirmajam pirkumam.

Uzzini pirmais par jaunākājiem produktiem,
īpašajiem piedāvājumiem un atlaidēm.